Operator de strung CNC m/f/d

Marktredwitz, 95615
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Din 28.07.2022

Întrebări despre job?

Dna Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Marktredwitz, vă căutăm exact pe dvs. ca operator strung CNC (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Pachet salarial și bonusuri peste tarife
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Configurarea și operarea strungurilor CNC
  • Producerea de piese în conformitate cu desenele
  • Inspecția, controlul și monitorizarea procesului de prelucrare
  • Controlul calității articolelor fabricate
  • Corectarea programelor de producție
  • Documentarea proceselor de producție

Profilul dumneavoastră:

  • Formare profesională și experiență în domeniul CNC
  • Înțelegere tehnică
  • Bune cunoștințe de limba germană

Întrebări despre job?

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0
Telefax: +49 (0) 9231 50521-20