Operator de strung CNC m/f/d în plasare directă

Weiden în Palatinatul Superior, 92637
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 02.03.2023

Întrebări despre job?

Doamna Angelika Beckstein
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Weiden, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca operator strungar CNC (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Sarcinile dumneavoastră:

  • Programarea, configurarea și operarea strungurilor CNC
  • Producerea de piese în conformitate cu desenele
  • Inspecția, controlul și monitorizarea procesului de prelucrare
  • Controlul calității articolelor fabricate
  • Corectarea programelor de producție
  • Documentarea proceselor de producție

Profilul dumneavoastră:

  • Formare profesională și experiență în domeniul CNC
  • Înțelegere tehnică
  • Bună cunoaștere a limbii germane scrise și vorbite

Întrebări despre job?

Frau Angelika Beckstein
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0
Telefax: +49 (0) 9231 50521-20