Tehnician în electronică pentru inginerie industrială m/f/d

Bad Berneck în Fichtelgebirge, 95460
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 31.10.2023

Întrebări despre job?

Dna Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Kulmbach, vă căutăm un tehnician în electronică pentru inginerie industrială (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Sarcinile dumneavoastră:

  • Depanarea independentă a sistemelor de producție
  • Efectuarea de reparații, instalații, întreținere și service la mașini și sisteme
  • Căutarea constantă a oportunităților de îmbunătățire și optimizare
  • Implementați modificările de documentație la schemele de circuit
  • Realizați proiecte mai mici în mod independent

  • A absolvit cu succes o formare de tehnician în electronică pentru inginerie industrială sau o formare comparabilă
  • Aveți experiență profesională relevantă în întreținerea și repararea sistemelor complexe de producție
  • Te caracterizează modul tău de lucru atent și conștiincios.

Întrebări despre job?

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0
Telefax: +49 (0) 9231 50521-20