Tehnician mecatronist m/f/d

Marktredwitz, 95615
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 31.10.2023

Întrebări despre job?

Dna Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Căutăm un specialist - Mecatronică (m/f/d) pentru locația noastră din Marktredwitz.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Efectuarea lucrărilor de inspecție și întreținere a vehiculelor
  • Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor electronice și mecanice
  • Instalarea, înlocuirea și repararea componentelor
  • Operarea software-ului de diagnosticare și a dispozitivelor tehnice
  • Serviciu clienți pentru întrebări legate de tehnologia vehiculelor

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Formare finalizată ca tehnician mecatronist sau calificare comparabilă
  • Experiență în întreținerea și repararea autovehiculelor
  • Cunoștințe de diagnosticare a sistemelor electronice
  • Abilitatea de a lucra independent și în echipă

Întrebări despre job?

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0