Șofer de stivuitor (m/f/d) pentru plasare directă

Sonneberg, Thuringia, 96515
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Din 28.04.2022

Întrebări despre job?

Dl Steffen Linß
ACTIEF Personalmanagement
Sonneberg, Turingia

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Sonneberg, vă căutăm exact pe dvs. ca șofer de stivuitorist (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • un salariu orar peste medie
  • Oportunități de dezvoltare personală
  • Mediu de lucru modern

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Sarcinile dumneavoastră:

  • Furnizarea liniilor de producție
  • Activități de încărcare și descărcare
  • Înregistrarea tuturor mărfurilor intrate și ieșite
  • Preluarea comenzilor

Profilul dumneavoastră:

  • De dorit experiență profesională ca șofer de stivuitorist
  • Permis de stivuitorist
  • Pregătirea în 3 schimburi

Întrebări despre job?

Herr Steffen Linß
ACTIEF Personalmanagement Sonneberg, Thüringen

Sonneberg, Thüringen

Telefon: +49 (0) 3675 4267-0
Telefax: +49 (0) 3675 4267-24