Instalator de întreprinderi m/f/d

Hof, Saale, 95028
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Din 27.07.2022

Întrebări despre job?

Dna Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Hof, vă căutăm ca montator (m/f/d).

  • Contract de muncă permanent
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Șanse concrete de a fi acceptat

Sarcinile dumneavoastră:

  • Executarea comenzilor de operare în timp util
  • Verifică produsele în conformitate cu specificațiile la sfârșitul producției
  • Prese
  • Punctarea
  • Ferăstraie
  • Foraj
  • o bună manevrare a mașinilor care urmează să fie operate
  • Păstrați zona de lucru curată și ordonată

Profilul dumneavoastră:

  • Formare tehnică (inginer mecatronist, lăcătuș, mecanic)
  • Experiență în întreținerea și repararea sistemelor
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi
  • Stil de lucru independent și angajament
  • Bune cunoștințe de limba germană scrisă și vorbită

Întrebări despre job?

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0
Telefax: +49 (0) 9231 50521-20