Operator de mașini (m/f/d)

Michelstadt, 64720
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
De la 18.12.2023

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Michelstadt, în Odenwald, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca operator de mașini (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial peste tarif de la 16,00 euro/oră brut (în funcție de calificare și experiență profesională) plus sporuri
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și îmbrăcăminte de lucru gratuite de la UVEX
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Punerea în funcțiune, retehnologizarea și ajustarea sistemelor de producție sub supraveghere
  • Monitorizarea instalațiilor de producție și a produselor în timpul producției
  • Aprovizionarea instalațiilor de producție cu materii prime
  • Controlul calității offline
  • Lucrări de întreținere a sistemelor de producție sub supraveghere
  • Cântărirea, etichetarea, continuarea transportului produselor

  • Prima experiență profesională în producție, în mod ideal în operarea mașinilor
  • Vorbește și scrie fluent limba germană
  • Experiență în utilizarea unui PC
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi
  • Conștientizare ridicată în materie de siguranță / costuri și calitate

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0