Se caută Operator de mașini/Producție (m/f/d)!

Walluf, 65396
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
De la 10.01.2024

Întrebări despre job?

Dna Alexandra Boege
ACTIEF Personalmanagement
Mainz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client cunoscut din Walluf, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca operator de mașini (m/f/d) în producție.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Pachet salarial și bonusuri peste tarife
  • Salariu orar de la 15 euro
  • Indemnizație de călătorie
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

  • Operatori de instalații de producție pentru fabricarea produselor tartinabile
  • Supraveghezi buna desfășurare a prelucrării tehnice de către mașinile de umplere
  • Recunoașterea erorilor și rectificarea erorilor sau abaterilor tehnice minore
  • Ambalarea și paletizarea produselor finite, cu activități de încărcare până la 25 kg.
  • Respectarea cerințelor speciale de prelucrare a alimentelor și de siguranță la locul de muncă

  • Ideal ar fi să fi absolvit o formare profesională, dar și cei care își schimbă cariera sunt bineveniți.
  • Aveți experiență inițială în producția de alimente, de preferință în sectorul industrial sau în zona bucătăriei cantinei
  • Nu vă este teamă de contactul cu mașinile mari
  • Competențe informatice Cunoștințe de bază
  • Sunteți dispus să lucrați în schimburi (2 schimburi)
  • Spirit de echipă, flexibil și rezistent

Întrebări despre job?

Frau Alexandra Boege
ACTIEF Personalmanagement Mainz

Mainz

Telefon: +49 (0) 6131 62 97 5 -0
Telefax: +49 (0) 6131 62 97 5 -29