Asamblorator pentru ansambluri (m/f/d)

Roßwein, 04741
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
De la 09.10.2023

Întrebări despre job?

Dna Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Roßwein, vă căutăm exact pe dvs. ca montator de asamblare (m/f/d).

Doar salariul minim? - Nici vorbă de așa ceva!
La Actief din Waldheim oferim mai mult decât salariul minim!
Aflați mai multe astăzi!

  • Pachet salarial atractiv conform tarifului BAP cu bonusuri
  • Nachtschichtzuschlag bis zu 40 %
  • Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • Prämienzahlung, wie „Mitarbeiter werben Mitarbeiter“ bis zu 450,00 € – Anzahl unbegrenzt
  • Geregelte Wochenarbeitszeit von 36,25 Stunden
  • Sicherer Arbeitsplatz mit unbefristetem Arbeitsvertrag und konkreter Chance auf Übernahme
  • Einarbeitung durch Kolleginnen und Kollegen in einem vertrauensvollen Umfeld
  • Sauberes und klimatisiertes Arbeitsumfeld mit modernster Technik
  • kostenfreie Parkplätze, kostenfreie Arbeitskleidung sowie Vorsorgeuntersuchungen
  • Heißgetränke und frisches Obst gratis

Sarcinile dumneavoastră:

  • Asamblarea și inspectarea ansamblurilor și produselor
  • Utilizarea de unelte și dispozitive de măsurare
  • Respectarea specificațiilor și a orientărilor în procesul de producție
  • Implementarea reglementărilor privind ordinea și curățenia

  • Experiența profesională în producție/manufacturare constituie un avantaj
  • Se adresează în mod expres participanților laterali!
  • Experiență în manipularea dispozitivelor și instrumentelor de măsurare
  • Un mod de lucru care ține cont de calitate și cantitate
  • Îți place să lucrezi în echipă
  • Disponibilitatea de a lucra într-un sistem de 3 schimburi

Întrebări despre job?

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0
Telefax: +49 (0) 34327 6678-24