Angajat la cantină (m/f/d)

Aschaffenburg, 63741
Timp parțial - dimineața
De la 12.01.2024

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client bine cunoscut din Aschaffenburg, vă căutăm exact pe dvs. ca angajat la cantină (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet de salarii peste tarif de la 15,53 €/oră brut (creștere începând cu a 6-a săptămână, a 3-a, a 5-a, a 7-a, a 9-a și a 12-a lună până la 22,28 €/oră).
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și îmbrăcăminte de lucru gratuite de la UVEX
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Servirea meselor în restaurantele companiei
  • Lucrări de curățare
  • Tăiați și umpleți chiflele de pâine și le pregătiți pentru expediere/vânzare
  • Umplerea alimentelor calde pentru expediere/vânzare în conformitate cu planificarea prealabilă
  • Curățați și pregătiți salata și legumele
  • Prezentarea articolelor de vânzare
  • Lucrul cu casa de marcat computerizată
  • Operarea mașinii de spălat vase cu transportor
  • Eliminarea deșeurilor generale și lucrări de curățenie (de exemplu, curățarea meselor, echipamentelor, mașinilor și podelelor)
  • Dacă este posibil, remediați și raportați defecțiunile simple din inventarul bucătăriei și al restaurantului și, dacă este necesar, anunțați serviciul de întreținere
  • Participarea activă la discuții și ateliere de lucru și de grup pentru optimizarea proceselor și a calității
  • Respectarea orientărilor privind siguranța, ordinea și curățenia la locul de muncă (SOS), în special a normelor de igienă relevante.

Profilul dumneavoastră:

  • Aveți experiență de lucru în bucătărie sau cantină
  • Nivel ridicat de conștientizare pentru ordine și curățenie
  • Certificatul de sănătate constituie un avantaj
  • Sunteți dispus să lucrați în 2 schimburi (6:00-13:00 și 13:00-19:30)

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0