Electrician/electronist/montator medie și joasă tensiune (m/f/d)

Michelau în Upper Franconia, 96247
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 31.01.2024

Întrebări despre job?

Doamna Gabi Happ
ACTIEF Personalmanagement
Coburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client cunoscut din regiunea Michelau, te căutăm exact pe tine ca electrician/electronist/instalator medie și joasă tensiune (m/f/d) de la 22,00 euro/oră.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Montaj, instalare și demontare de aparate de comutație, posturi de transformare, posturi de centru de greutate și tablouri de distribuție în gama de joasă și medie tensiune
  • Testarea, întreținerea și instalarea de sisteme tehnice pentru companii de furnizare a energiei, servicii publice municipale și companii industriale.
  • Instalații de cablu

  • Formare profesională încheiată ca electrician/electronist/electrician specialist/electrician montator/montator de instalații electrice (m/f/d) sau ca schimbător de carieră (m/f/d) cu abilități manuale și experiență profesională inițială
  • Permis de conducere clasa B sau C, de dorit CE
  • Modul independent de lucru
  • Fiabilitate, abilități de comunicare și de lucru în echipă

Întrebări despre job?

Frau Gabi Happ
ACTIEF Personalmanagement Coburg

Coburg

Telefon: +49 (0) 9561 7424-0