Angajat (m/f/d) pentru încărcare

Niedernberg, Franconia Inferioară, 63843
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
De la 31.01.2024

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Niedernberg, vă căutăm exact pe dvs. ca angajat (m/f/d) pentru încărcare.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial peste tarif de la 15,00 euro/oră
    brut
    (în funcție de calificare și experiență profesională)
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Primul punct de contact pentru colectarea și livrarea de utilaje de construcții specializate și accesorii
  • Încărcarea și descărcarea vehiculelor cu ajutorul camioanelor industriale
  • Încărcarea mașinilor autopropulsate speciale de construcții civile pe vehicule de transport, inclusiv fixarea încărcăturii
  • Pregătirea mașinilor pentru transport
  • Ambalarea accesoriilor și determinarea datelor de transport
  • Verificarea fixării încărcăturii
  • Documentarea proceselor

  • Prima experiență profesională în domeniul încărcării și transportului de mașini
  • Cunoștințe de siguranță a încărcăturii sunt de dorit (formare în domeniul siguranței încărcăturii)
  • Permis de stivuitorist și permis de macara
  • Bune cunoștințe de limba germană (scris și vorbit)
  • Cunoștințe de bază de limba engleză (scris și vorbit)
  • Flexibilitate, un nivel ridicat de angajament și un stil de lucru independent
  • Fiabilitate și orientare spre echipă

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0