Șofer stivuitorist (m/f/d)

An der Poststraße, 06647
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Din 05.05.2022

Întrebări despre job?

Dna Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement
Naumburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți un șofer de stivuitorist pasionat?

Clienții noștri renumiți din sudul landului Saxonia-Anhalt vă așteaptă ca nou șofer de stivuitorist (m/f/d).

  • Pachet salarial atractiv, conform tarifului BAP, plus sporuri de industrie etc.
  • Salariu orar de la 14.15 euro + taxe suplimentare
  • Îmbrăcăminte de siguranță gratuită
  • Controale medicale preventive (gratuite)
  • Sprijin personal din partea unor consultanți de personal competenți
  • Angajare pe termen lung cu preluare planificată de către client
  • Oportunități de calificare prin ACTIEF

  • Înregistrați mărfurile în depozit cu ajutorul unui scaner.
  • Încărcați și descărcați camioanele în conformitate cu normele de asigurare a încărcăturii
  • Depozitați și recuperați bunurile
  • Ei verifică încărcăturile pentru a se asigura că sunt complete
  • Depozitați mărfuri cu ajutorul camioanelor industriale

Profilul dumneavoastră:

  • Permisul de stivuitorist valabil este absolut necesar
  • Experiență profesională vastă în operarea camioanelor industriale
  • Disponibilitatea de a lucra în mai multe schimburi
  • Germană scrisă și vorbită
  • Mașină proprie, absolut necesară pentru a ajunge la locul de muncă

Întrebări despre job?

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Naumburg

Naumburg

Telefon: +49 (0) 3445 710 838 - 0
Telefax: +49 (0) 3445 710 838 - 9