Angajat comercial (m/f/d)

Schmölln, Turingia, 04626
Cu normă întreagă
De la 12.02.2024

Întrebări despre job?

Dna Julia Stöhr
ACTIEF Personalmanagement
Gera

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Schmölln, vă căutăm exact pe dvs. ca angajat comercial (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Întreținerea datelor de bază ale furnizorilor și verificarea facturilor furnizorilor
  • Participarea la furnizarea de materiale de ambalare în funcție de necesități
  • Gestionarea vehiculelor din parc
  • Responsabilitatea pentru preluarea centralizată a apelurilor telefonice
  • Răspunderea pentru prelucrarea și distribuirea corespondenței primite și a corespondenței interne, precum și pentru preluarea și expedierea coletelor (inclusiv distribuirea internă în colaborare cu departamentele).

  • Formare profesională finalizată în domeniul birourilor sau experiență în acest domeniu
  • Modul independent de lucru
  • Dorința de a învăța

Întrebări despre job?

Frau Julia Stöhr
ACTIEF Personalmanagement Gera

Gera

Telefon: +49 (0) 365 77316-0