Angajat (m/f/d) pentru producție în 4 schimburi

Großwallstadt, 63868
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Din 14.02.2024

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din zona Großwallstadt, vă căutăm exact pe dvs. ca angajat (m/f/d) pentru producție în 4 schimburi.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial peste tarif de la 15,97 euro/oră până la 24,85 euro/oră brut posibil (în funcție de experiența profesională și calificări)
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Aprovizionarea instalațiilor de producție cu materii prime
  • Operarea, monitorizarea și curățarea sistemelor de producție și ambalare
  • Evaluarea și verificarea lentilelor de contact
  • Introducerea datelor de producție prin intermediul PC-ului
  • Editarea formularelor și a listelor de verificare
  • Autoclavarea lentilelor de contact și a pieselor sistemului

  • Prima experiență profesională în producție constituie un avantaj
  • Pregătirea pentru ture (4 - ture) obligatorie
  • Permis de conducere și mașină necesară pentru a ajunge la locul de muncă
  • Foarte bună cunoaștere a limbii germane vorbite
  • Motivație ridicată pentru muncă și conștientizarea calității
  • Mod de lucru independent, atent și de încredere
  • Dexteritate și dorința de a învăța

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0