Sudor MAG (m/f/d)

Aschaffenburg, 63741
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 15.02.2024

Întrebări despre job?

Doamna Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement
Aschaffenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Aschaffenburg, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca sudor MAG (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial peste tarif, de la 17,00 €/oră brut (în funcție de calificări și experiență profesională)
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Lucru independent în conformitate cu desenele și instrucțiunile de sudare
  • Verificarea pregătirii cusăturii de sudură
  • Respectarea instrucțiunilor de lucru și de sudare aplicabile
  • Efectuarea de inspecții vizuale ale materialelor fabricate
  • Respectarea reglementărilor de siguranță aplicabile
  • Responsabilitatea pentru calitate și cantitate

  • Formare profesională finalizată ca mecanic de construcții (m/f/d) sau într-o meserie în domeniul metalurgiei, cu o formare suplimentară solidă în domeniul tehnologiei de sudură.
  • Este obligatorie o experiență profesională de câțiva ani în sudarea MAG
  • De dorit certificate de sudor valabile
  • Modul de lucru independent, de încredere și orientat spre soluții
  • Abilitatea de a lucra în echipă și angajament
  • Diligență și simț al responsabilității

Întrebări despre job?

Frau Giancarla Cherchi
ACTIEF Personalmanagement Aschaffenburg

Telefon: +49 (0) 6021 45649-0