Se caută lucrător de birou (m/f/d) în Groß-Gerau

Groß-Gerau, 64521
Cu normă întreagă
Din 04.03.2024

Întrebări despre job?

Dna Lorena Özdemir
ACTIEF Personalmanagement
Rüsselsheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Groß-Gerau, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca lucrător de birou (f/m/d)!

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Gestionarea tabelelor Excel
  • Sarcini administrative și în limba engleză

Profilul dumneavoastră:

  • Bineveniți cei care își schimbă cariera
  • Schimb de zi / 6-14:30
  • Înțelegere tehnică
  • Experiența profesională, dacă este cazul
  • mânuirea cu încredere a aplicațiilor comune MS Office, în special Excel
  • Bune cunoștințe de limba engleză

Întrebări despre job?

Frau Lorena Özdemir
ACTIEF Personalmanagement Rüsselsheim

Rüsselsheim

Telefon: +49 (0) 6142 60 35 9 - 0