Ajutor de depozit, ambalator (m/f/d) în Überherrn

Überherrn, 66802
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Din 14.03.2024

Întrebări despre job?

Doamna Nadine Breuer
ACTIEF Personalmanagement
Saarlouis

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sunteți în căutarea unui loc de muncă sau doriți să faceți o schimbare?
Discutați cu noi despre o perspectivă pe termen lung în depozit.

Pentru clientul nostru, căutăm mai mulți asistenți de depozit motivați și de încredere pentru etichetare și ambalare (m/f/d) pentru locația din Überherrn, cu normă întreagă.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Salariu orar pentru această poziție 13.50 euro

Sarcinile dumneavoastră:

  • Prelevarea mărfurilor în funcție de comandă
  • Etichetarea și ambalarea mărfurilor în conformitate cu specificațiile
  • Pregătirea expedierii
  • Activități generale de depozitare și expediere

  • Experiența în domeniul depozitului sau al expedierii nu este esențială
  • un mod de lucru fiabil și conștiincios
  • Disponibilitatea de a lucra într-un sistem de 2 schimburi
  • Sunteți mobil cu un scuter, o bicicletă sau o mașină

Întrebări despre job?

Frau Nadine Breuer
ACTIEF Personalmanagement Saarlouis

Saarlouis

Telefon: +49 (0) 6831 50073-0
Telefax: +49 (0) 6831 50073-20