Pictor (m/f/d)

Meeder, 96484
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Din 14.02.2024

Întrebări despre job?

Dl Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement
Coburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Meeder, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca zugrav (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun

  • Sunteți responsabil de vopsirea independentă a componentelor și de controlul periodic al calității.
  • Pregătirea pieselor pentru vopsire
  • Conformitatea cu sănătatea și siguranța la locul de muncă

Profilul dumneavoastră:

  • Experiență în manipularea unui pistol de pulverizare
  • Sunteți caracterizat de un mod de lucru atent și orientat spre calitate
  • Sprijiniți echipa noastră în funcționarea în 2 schimburi
  • Flexibilitatea și capacitatea de a lucra în echipă sunt un lucru firesc pentru tine

Întrebări despre job?

Herr Martin Soltysek
ACTIEF Personalmanagement Coburg

Coburg

Telefon: +49 (0) 9561 7424-0