Agent de curățenie (m/f/d)

Grimma, 04668
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
De la 30.01.2024

Întrebări despre job?

Dna Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client bine cunoscut din regiunea Grimma, vă căutăm exact pe dvs. ca agent de curățenie (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Plăți de bonusuri, cum ar fi "Angajații recrutează angajați" până la 450 de euro pe persoană recrutată, număr nelimitat
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Curățenie de întreținere în 2 proprietăți în Grimma
  • Conformitatea cu specificațiile și orientările
  • Manipularea profesională a materialelor de lucru
  • Familiarizare profesională garantată
  • Sunt puse la dispoziție haine de lucru și echipament specializat

    Program de lucru:
    De luni până vineri
    Obiect 1 max. 14,5 ore
    Obiect 2 max. 10 ore

  • Ar trebui să fie disponibilă experiența profesională în domeniul managementului proprietății, al întreținerii și al curățeniei clădirilor
  • Modul de lucru independent, de încredere și atent
  • Este obligatoriu un certificat actual de legitimare a poliției
  • Dovada vaccinării împotriva rujeolei este obligatorie (obiectul 1)
  • De dorit permis de conducere/mașină (obiect 2)

Întrebări despre job?

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0