CNC cu plasare directă - freză (m/f/d)

Ketsch, Rin, 68775
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Din 05.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Daniel Bonnet
ACTIEF Personalmanagement
Mannheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Ketsch, vă căutăm ca frezor CNC (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Program de lucru fix de luni până vineri
  • Câștiguri atractive de la 18 euro / pe oră
  • O bună familiarizare
  • Echipa permanentă
  • Primă de vacanță și de Crăciun

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

  • Producția de componente conform desenelor pentru clienții noștri
  • Determinarea independentă a unei secvențe de prelucrare rezonabile din punct de vedere tehnic și economic
  • Asamblarea și dezasamblarea dispozitivelor de prindere
  • Determinarea independentă a datelor de producție
  • Citirea desenelor tehnice

  • Formare profesională încheiată ca operator mașini de tăiat (m/f/d) sau calificare comparabilă
  • Câțiva ani de experiență profesională constituie un avantaj
  • Cunoștințe solide de prelucrare/programare CNC, în special cu Heidehain
  • Modul independent de lucru
  • Îți place să lucrezi în echipă

Întrebări despre job?

Herr Daniel Bonnet
ACTIEF Personalmanagement Mannheim

Mannheim

Telefon: +49 (0) 621 31 88 64 0