Se caută un angajat pentru producție (m/f/d) în sistem de schimburi

Gera, 07545
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
De la 15.05.2023

Întrebări despre job?

Dna Julia Stöhr
ACTIEF Personalmanagement
Gera

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Gera, Hermsdorf, Triptis, Schmölln, vă căutăm exact pe dumneavoastră.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Încărcarea mașinilor de producție cu materii prime
  • Munca de producție în departamentul de asamblare
  • Monitorizarea procesului de producție
  • Efectuarea controalelor de calitate
  • Depozitarea mărfurilor/materiilor prime
  • Permis de stivuitorist sau experiență în manipularea vehiculelor de ridicare și a stivuitoarelor
  • Lucrări de ambalare
  • Lucrări de curățenie la locul de muncă

Profilul dumneavoastră:

  • Schimbarea carierei sau prima experiență în producție
  • fiabilitate
  • Spirit de echipă
  • Muncă independentă
  • Reziliența fizică
  • Talentul organizațional
  • Experiența în producție constituie un avantaj

Întrebări despre job?

Frau Julia Stöhr
ACTIEF Personalmanagement Gera

Gera

Telefon: +49 (0) 365 77316-0
Telefax: +49 (0) 365 77316-24