Desenator tehnic / Designer de produs m/f/d

Selb, 95100
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
De la 10.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement
Marktredwitz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Selb, vă căutăm exact pe dvs. ca desenator tehnic / designer de produs (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Crearea de desene tehnice și planuri de construcție pentru mașini și sisteme
  • Efectuarea de calcule și simulări pentru optimizarea produselor
  • Cooperare strânsă cu echipa de dezvoltare în realizarea de noi proiecte
  • Supravegherea întregului proces de construcție până la finalizare
  • Documentarea tuturor etapelor de lucru
  • Formare finalizată ca desenator tehnic, designer de produse sau calificare comparabilă
  • Experiență în proiectarea de mașini și sisteme
  • O bună cunoaștere a standardelor și orientărilor relevante
  • Abilitatea de a lucra în echipă, stil de lucru independent

Întrebări despre job?

Frau Petra Uliczka
ACTIEF Personalmanagement Marktredwitz

Telefon: +49 (0) 9231 50521-0