Automobile - Ajutor (m/f/d) - Plasament direct

Stuttgart, 70469
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 12.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Anastasia Matvejcuk
ACTIEF Personalmanagement
Stuttgart

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Stuttgart, vă căutăm ca mecanic auto (m/f/d) pentru plasare directă.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Orar de lucru reglementat
  • Tabletă de serviciu pentru a ușura munca
  • Haine de lucru, inclusiv serviciu de spălare
  • Băuturi gratuite

 Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Sarcinile dumneavoastră:

  • Lucrări de service și reparații
  • Diagnosticarea defecțiunilor, inspecții și pregătirea pentru inspecția principală
  • Asamblarea pieselor de vehicule și activități obișnuite în atelier

Profilul dumneavoastră:

  • Cei care își schimbă cariera sunt bineveniți
  • De dorit o primă experiență cu vehicule comerciale (camioane, camioane, remorci)
  • Dexteritate manuală și cunoștințe tehnice de bază
  • O doză bună de umor sănătos 🙂

Întrebări despre job?

Frau Anastasia Matvejcuk
ACTIEF Personalmanagement Stuttgart

Stuttgart

Telefon: +49 (0) 711 71 92 57 - 0