Asistent de pictură (m/f/d)

Hausach, Calea ferată din Pădurea Neagră, 77756
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 15.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Madeleine Knezevic
ACTIEF Personalmanagement
Freudenstadt

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Hausach, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca asistent de vopsitorie (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Vopsirea pieselor din plastic
  • Monitorizarea și operarea sistemelor automate de vopsire
  • Verificarea calității suprafeței
  • Reparații manuale
  • Lucrări de întreținere și curățenie la atelierul de vopsitorie

  • Formare profesională finalizată ca vopsitor și lăcătuș (m/f/d) constituie un avantaj, nu este necesar
  • Experiență profesională în atelierul de vopsitorie
  • Te caracterizează munca conștiincioasă și independentă
  • Lucrul în echipă este un lucru normal pentru dumneavoastră
  • Pregătirea în două schimburi

Întrebări despre job?

Frau Madeleine Knezevic
ACTIEF Personalmanagement Freudenstadt

Telefon: +49 (0) 7441 92472-0
Telefax: +49 (0) 7441 92472-29