Electricitate (m/f/d)

Lübbenau/Spreewald, 03222
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 16.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Veronika Kaun
ACTIEF Personalmanagement
Cottbus

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Îți place să asamblezi dulapuri cu întrerupătoare? Ați absolvit o formare profesională sau cel puțin aveți o calificare suplimentară ca montator de dulapuri de distribuție (m/f/d)?

Atunci veți avea cele mai mari șanse de a găsi un loc de muncă permanent aici.

Sunteți interesat? Minunat, trimiteți-ne astăzi CV-ul dvs. detaliat, inclusiv dovada calificărilor. Așteptăm cu nerăbdare să ne contactați!

  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Câștiguri între 15.92 - 17.00 euro
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Bonus pentru "Angajații recrutează angajați" până la 450 de euro

Sarcinile dumneavoastră:

  • Asamblarea dulapurilor de distribuție
  • să introducă, să cableze și să instaleze piese electrice și electronice
  • Producție în conformitate cu diagramele de circuit
  • Lucrări în atelier

  • Formare profesională încheiată ca electrician, tehnician în electronică, montator de dulapuri de distribuție (m/f/d) sau similar.
  • Experiență profesională în domeniul menționat mai sus
  • Cu normă întreagă de luni până vineri
  • germană (cel puțin nivelul C1)

Întrebări despre job?

Frau Veronika Kaun
ACTIEF Personalmanagement Cottbus

Cottbus

Telefon: +49 (0) 355 4943630
Telefax: +49 (0) 355 494 363 - 20