Kommissionierer (m/w/d) für den Einzelhandel

Ibbenbüren, 49479
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 17.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Andreas Grewe
ACTIEF Personalmanagement
Osnabrück

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Für unseren Kunden suchen wir ab sofort mehrere Kommissionierer (m/w/d) für den Einzelhandel. Die vorliegende Stelle ist im Rahmen der Arbeitnehmerüberlassung zu besetzen.

Standort: 49479 Ibbenbüren
Arbeitszeiten: i.d.R. 40 Std. pro Woche
Schichtauswahl: Frühschicht

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Recoltarea mărfurilor
  • Ambalarea, sortarea și etichetarea mărfurilor

  • În mod ideal, experiență inițială în domeniul dorit, persoanele care își schimbă cariera sunt binevenite
  • Kenntnisse im Umgang mit Ameise/Hubwagen wünschenswert
  • Reziliența fizică
  • Gute Deutschkenntnisse [GERfS ab B1]

Întrebări despre job?

Herr Andreas Grewe
ACTIEF Personalmanagement Osnabrück

Osnabrück

Telefon: +49 (0) 541 911 618 - 0