Angajat comercial (m/f/d)

Rudolstadt, 07407
Cu normă întreagă
Ab 18.04.2024

Întrebări despre job?

Herr Oliver Deckwirth
ACTIEF Personalmanagement
Saalfeld /Saale

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region Rudolstadt suchen wir genau Sie als kaufmännischen Mitarbeiter (m/w/d).

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • Program de lucru flexibil
  • Primă de vacanță și de Crăciun

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

Dein Aufgabenbereich ist in der Abteilung Einkauf:

  1. allgemeine Büroorganisation
  2. Materialbestellungen u.ä.
  3. nach erfolgreicher Einarbeitungsphase auch Kundenkontakt sowie Preisverhandlungen

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  1. Competențe MS Office
  2. gern mit kaufmännischer Ausbildung und/ oder Berufserfahrung
  3. Teamfähigkeit und gute Laune

ACTIEF Personalmanagement Saalfeld /Saale

Telefon: +49 (0) 3671 46 15 - 0