Steinmetz / Naturwerksteinmechaniker (m/w/d)

Buseck, 35418
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 18.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Andreas Jung
ACTIEF Personalmanagement
Gießen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region Buseck suchen wir genau Dich als Steinmetz / Naturwerksteinmechaniker (m/w/d) für die Produktion und/oder die Montage.

Noi vă oferim:

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Plăți și prime speciale
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Plăți salariale punctuale și corecte
  • Controale medicale preventive gratuite
  • Echipament gratuit cu îmbrăcăminte de lucru și de protecție
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal, gratuit și individual pe parcursul întregului proces de aplicare și de atribuire

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Herstellung und Bearbeitung von Küchenarbeitsplatten, Baugewerbe und Grabmale
  • Herstellung von Fensterbänken, Fliesen und Treppen
  • Bedienung von Maschinen und Geräte wie z.B. 5-Achs-Sägen, Kantenautomat, 5-Achs-Wasserstrahl
  • Versetzen Produzierter Erzeugnisse auf der Baustelle

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Abgeschlossene Ausbildung als Steinmetz oder Naturwerksteinmechaniker (m/w/d) o.ä. Qualifikation
  • Experiență profesională de dorit
  • Handwerkliche Fähigkeiten
  • Reziliența fizică
  • Mod de lucru independent și structurat

Întrebări despre job?

Herr Andreas Jung
ACTIEF Personalmanagement Gießen

Gießen

Telefon: +49 (0) 641 7979610
Telefax: +49 (0) 641 79796120