Șofer stivuitorist (m/f/d)

Bodenheim, Rhein, 55294
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 18.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Alexandra Boege
ACTIEF Personalmanagement
Mainz

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Mainzer Region suchen wir genau Sie als Staplerfahrer (m/w/d) ab 15 € plus Zulagen mit Erfahrung in Bodenheim im 3 Schichtsystem.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Pachet salarial și bonusuri peste tarife
  • Indemnizație de călătorie
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Kostenfreie Getränke
  • Kommissionierung von Kundenaufträgen
  • Bedienung des Staplers mit Mehrfachgabeln
  • Zuordnung der versandfertigen Paletten
  • Ein- und Auslagern von Paletten
  • Încărcarea și descărcarea camioanelor
  • Einhaltung von Ordnung und Sauberkeit

Profilul dumneavoastră:

  • Berufserfahrung als Gabelstaplerfahrer (m/w/d)
  • Gerne Kenntnisse im Getränkelager
  • Bune cunoștințe de limba germană
  • Führerschein für Flurförderzeuge und Erfahrung wünschenswert
  • Bereitschaft zur Schichtarbeit in Früh- und Spätschicht und Nachtschicht
  • Abilitatea de a lucra în echipă

Întrebări despre job?

Frau Alexandra Boege
ACTIEF Personalmanagement Mainz

Mainz

Telefon: +49 (0) 6131 62 97 5 -0
Telefax: +49 (0) 6131 62 97 5 -29