Se caută șofer de stivuitorist/picker (m/f/d)

Hof, Saale, 95030
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 18.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Daniela Narr
ACTIEF Personalmanagement
Plauen

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unei companii de logistică renumite din regiunea Bavaria, vă căutăm exact pe dumneavoastră pentru zona de pregătire a comenzilor / logistică (m/f/d) în Hof.

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Încărcarea și descărcarea camioanelor
  • Prelevarea mărfurilor
  • Transport intern cu furnica / stivuitor
  • Activități generale de depozitare într-un sistem cu două schimburi

Profilul dumneavoastră:

  • Permis de stivuitorist valabil
  • Se cere experiență de lucru în depozit
  • Disponibilitatea de a lucra într-un sistem cu două schimburi
  • Modul de lucru conștiincios și capacitatea de a lucra în echipă

Întrebări despre job?

Frau Daniela Narr
ACTIEF Personalmanagement Plauen

Plauen

Telefon: +49 (0) 3741 406710
Telefax: +49 (0) 3741 4067129