OPERATOR DE MAȘINI (M/F/D)

Leipzig, 04356
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 19.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Mehmet Celik
ACTIEF Personalmanagement
Leipzig

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Leipzig-Nord, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca operator de mașini (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului BAP plus tarif chimic
  • Începi de la 16,01 €/h până la un maxim de 21,10 €/h.
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Exploatarea echipamentelor pentru uzina noastră de producție
  • Configurarea sistemelor
  • Efectuarea de conversii de format
  • Monitorizarea proceselor de producție
  • Respectarea tuturor reglementărilor necesare în materie de igienă și producție din industria chimică
  • Întreținerea operațională și curățarea sistemelor
  • Prelucrarea independentă a comenzilor de producție

Profilul dumneavoastră:

  • Formare profesională finalizată într-un domeniu tehnic
  • În mod ideal, experiență profesională în producția unei companii industriale
  • Disponibilitatea de a lucra în cadrul unei operațiuni în ture continue (săptămână de lucru în avans) (2 x FS, 2 x SS, 2 x NS - 3 zile libere)
  • Conștientizare de înaltă calitate și igienă

Întrebări despre job?

Herr Mehmet Celik
ACTIEF Personalmanagement Leipzig

Leipzig

Telefon: +49 (0) 341 909 748 - 0