Operator la mașina de tăiat (m/f/d)

Gründau, 63584
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 19.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Giuseppina Gerwien
ACTIEF Personalmanagement
Offenbach

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region Gelnhausen suchen wir genau Sie als Zerspanungsmechaniker (m/w/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Attraktiver Stundenlohn ab 20€ pro Stunde
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Programmierung einfacher Werkstücke direkt an der Maschine
  • Umsetzung diverser Produktionsvorgänge in 3 und 5 Achs Maschinen
  • Einrichtung der Maschinen und Produktionsstart
  • Überwachung des Fertigungsvorgangs
  • Fachliche Programmierung und Beratung

Profilul dumneavoastră:

  • Berufserfahrung als Zerspanungsmechaniker
  • Erfahrung mit Heidenhain iTNC Steuerung
  • CAD/ CAM Programmierung wünschenswert
  • Modul independent de lucru
  • Îți place să lucrezi în echipă

Întrebări despre job?

Frau Giuseppina Gerwien
ACTIEF Personalmanagement Offenbach

Offenbach

Telefon: +49 (0) 69 80 90 688 - 0