Învelitor de suprafețe (m/f/d)

Meiningen, 98617
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 22.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Patrycja Pera
ACTIEF Personalmanagement
Suhl

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region Meiningen suchen wir genau Sie als Oberflächenbeschichter (m/w/d).

  • contractul de muncă pe durată nedeterminată
  • Pachet salarial atractiv
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Langfristiger Einsatz in einem renommierten Unternehmen der Region mit konkreter Chance auf Übernahme

  • Efectuarea lucrărilor de acoperire/vopsire conform specificațiilor
  • Pregătirea și curățarea materialelor care urmează să fie acoperite
  • Überwachung und Kontrolle der Beschichtungsprozess
  • Qualitätskontrolle der beschichteten Produkte ggf. Wartung und Instandhaltung der Anlagen

  • Formare profesională finalizată ca electrician sau tehnician în electronică
  • Experiență profesională în sectorul metalurgic
  • Cunoștințe de bază privind prelucrarea materialelor plastice
  • Modul independent de lucru
  • Îți place să lucrezi în echipă

Întrebări despre job?

Frau Patrycja Pera
ACTIEF Personalmanagement Suhl

Suhl

Telefon: +49 (0) 3681 45343 - 0