Șofer stivuitorist rafturi înalte (m/f/d)

Großmehring, 85098
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 22.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Angelika Werther
ACTIEF Personalmanagement
Ingolstadt

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Ab sofort suchen wir für unseren Kunden in Großmehring erfahrenen Staplerfahrer (m/w/d) fürs Hochregallager im Rahmen eines gut bezahlten Jobs.

Așteptăm cu nerăbdare interesul și cererea dumneavoastră - sprijiniți-ne cât mai curând posibil!

Noi vă oferim:

  • Übertariflicher Lohn nach BAP Tarif
  • Promovarea oportunităților de dezvoltare
  • Haine de lucru gratuite și bonusuri pentru angajați

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Ein-/Auslagerung mittels Flurförderzeugen im Hochregal
  • Controlul intrărilor și ieșirilor de mărfuri
  • Umgang mit MDE-Geräten

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Einschlägige Berufserfahrung im Umgang mit Staplern
  • Cunoașterea sistemelor de depozitare și de rafturi
  • O bună cunoaștere a limbii germane constituie un avantaj

Întrebări despre job?

Frau Angelika Werther
ACTIEF Personalmanagement Ingolstadt

Ingolstadt

Telefon: +49 (0) 841 9317061-0
Telefax: +49 (0) 841 9317061-20