Șofer stivuitorist (m/f/d)

Mainburg, 84048
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 22.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Angelika Werther
ACTIEF Personalmanagement
Ingolstadt

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Ab sofort suchen wir für unseren Kunden in Elsendorf erfahrenen Staplerfahrer (m/w/d) im Rahmen eines gut bezahlten Jobs.
Wir freuen uns über dein Interesse und deine Bewerbung – unser Motto ist „Home of the perfect match“ Wir sorgen dafür dass Sie im Job ankommen!

Noi vă oferim:

  • Übertariflicher Lohn (BAP Tarif) zzgl Branchenzuschlag
  • Promovarea oportunităților de dezvoltare
  • Haine de lucru gratuite și bonusuri pentru angajați

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Transport intern
  • Depozitare/preluare cu ajutorul camioanelor industriale
  • Controlul intrărilor și ieșirilor de mărfuri

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Staplerschein und einschlägige Berufserfahrung im Umgang mit Staplern
  • Cunoașterea sistemelor de depozitare și de rafturi
  • O bună cunoaștere a limbii germane constituie un avantaj

Întrebări despre job?

Frau Angelika Werther
ACTIEF Personalmanagement Ingolstadt

Ingolstadt

Telefon: +49 (0) 841 9317061-0
Telefax: +49 (0) 841 9317061-20