frezor CNC m/f/d

Geringswalde, 09326
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 22.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus der Region Geringswalde/Mittweida suchen wir genau Sie als CNC Dreher/Fräser (m/w/d).

 Doar salariul minim? - Nici vorbă de așa ceva!
La Actief din Waldheim oferim mai mult decât salariul minim!
Aflați mai multe astăzi!

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului BAP cu bonusuri
  • Clasificare în funcție de calificări și experiență profesională
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Prämienzahlung, z.B. „Mitarbeiter werben Mitarbeiter“ bis zu 450,00 €
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

Sarcinile dumneavoastră:

  • Pregătirea muncii
  • Operarea strungurilor și a mașinilor de frezat cu comandă numerică (CNC)
  • Operarea diferitelor mașini după instruire
  • Mașini de încărcare
  • Păstrarea curățeniei la locul de muncă - Eliminarea deșeurilor

  • Formare profesională finalizată într-o profesie metalurgică
  • Experiență în operarea strungurilor și frezelor cu comandă numerică (CNC)
  • Reziliență fizică și dexteritate manuală
  • Mod de lucru independent, precis și perseverent
  • Disponibilitatea de a lucra în sistem de ture
  • Îți place să lucrezi în echipă

Întrebări despre job?

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0
Telefax: +49 (0) 34327 6678-24