Instalator de țevi m/f/d în Rostock

Rostock, 18055
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 23.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Kathrin Mierisch
ACTIEF Personalmanagement
Rostock

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Rostock, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca instalator de țevi (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Bonus Angajații care recrutează angajați până la 450 de euro
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Pachet salarial și bonusuri peste tarife
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite

  • Lucrează în conformitate cu desenele tehnice și planurile de construcție și instalare
  • Lucrări pregătitoare
  • Pre-îndreptarea țevilor
  • Asamblarea, dezasamblarea și repararea componentelor conductelor
  • Teste de presiune și de etanșeitate

  • Formare profesională finalizată ca instalator de conducte/mecanic de instalații sau o formare comparabilă
  • Sau o experiență bogată în construcția de conducte cu expertiză corespunzătoare
  • Precizie și grijă
  • Un mod de lucru fiabil și conștiincios

Întrebări despre job?

Frau Kathrin Mierisch
ACTIEF Personalmanagement Rostock

Rostock

Telefon: +49 (0) 381 128459-0
Telefax: +49 (0) 381 128459-20