Produktionsmitarbeiter (m/w/d) in Vollzeit

Bühl, Baden, 77815
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 23.04.2024

Întrebări despre job?

Doamna Sorina Uytterhaegen
ACTIEF Personalmanagement
Achern

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Für einen namhaften Kunden in der Region Bühl suchen wir genau Dich als Produktionsmitarbeiter (m/w/d) in Vollzeit.

Noi vă oferim:

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Activități de asamblare
  • Funcționarea mașinii
  • Debavurare
  • Sicht- und Qualitätskontrollen durchführen

Ce aduceți cu dumneavoastră:

  • Permisul de conducere și mașina constituie un avantaj
  • Disponibilitatea de a lucra în 3 schimburi
  • Gute Deutschkenntnisse zwingend notwendig
  • Erste Berufserfahrung in der Produktion wünschenswert

Întrebări despre job?

Frau Sorina Uytterhaegen
ACTIEF Personalmanagement Achern

Achern

Telefon: +49 (0) 7841 67303-0