Asistent de vânzări (m/f/d)

Hartha lângă Döbeln, 04746
Cu normă întreagă
Ab 23.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement
Waldheim

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Hartha, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca asistent de vânzări (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului BAP cu bonusuri
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Prime de vacanță și de Crăciun, plăți bonus
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

  • Sprijinirea departamentului de vânzări în toate aspectele organizatorice și administrative
  • Crearea de prezentări
  • Pregătirea și urmărirea întâlnirilor cu clienții
  • Acceptarea și procesarea cererilor de informații ale clienților
  • Pregătirea și crearea de oferte
  • Monitorizarea termenelor și a limitelor de timp

Profilul dumneavoastră:

  • Formare profesională comercială finalizată
  • experiență profesională solidă în domeniul vânzărilor
  • mânuirea cu încredere a MS Office
  • Foarte bune abilități de comunicare
  • Mod de lucru independent și conștiincios
  • Bune competențe scrise și vorbite în limba germană și engleză

Întrebări despre job?

Frau Kerstin Röber
ACTIEF Personalmanagement Waldheim

Waldheim

Telefon: +49 (0) 34327 6678-0