VOPSITOR DE VEHICULE (M/F/D)

Leipzig, 04249
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 23.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Mehmet Celik
ACTIEF Personalmanagement
Leipzig

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din regiunea Knautnaundorf, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca vopsitor de vehicule (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului GVP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Domeniul dumneavoastră de responsabilitate:

  • Veți vopsi vehiculele clienților folosind diferite procese de vopsire și veți efectua lucrările necesare de pretratare și posttratare.
  • Ei dezbracă și aplică etichete și indicatoare pe vehicule, suprastructuri și echipamente speciale.
  • Eliminați deteriorarea suprafeței cu ajutorul Smart & Spot Repairs

  • Ați absolvit o formare de vopsitor (de vehicule) (m/f/d) sau aveți o calificare comparabilă prin (mulți ani de) experiență profesională în acest domeniu.
  • Îți place să lucrezi cu culorile / vopseaua, ești creativ și ești caracterizat de un mod de lucru conștiincios și atent.
  • Spirit de echipă, rezistent și flexibil.

Întrebări despre job?

Herr Mehmet Celik
ACTIEF Personalmanagement Leipzig

Leipzig

Telefon: +49 (0) 341 909 748 - 0