PRODUKTIONSHELFER (m/w/d)

Gutenborn, 06712
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 23.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement
Naumburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Endlich mal den langersehnten Neustart wagen?

Dann kommen SIE zu uns! Für unseren Kunden aus dem Zeitzer Raum suchen WIR motivierte Produktionshelfer (m/w/d) in Vollzeit.

  • Pachet salarial atractiv, conform tarifului BAP, plus sporuri de industrie etc.
  • Îmbrăcăminte de siguranță gratuită
  • Salariu orar de la 13.50 euro + suplimente
  • Controale medicale preventive (gratuite)
  • Sprijin personal din partea unor consultanți de personal competenți
  • Angajare pe termen lung cu preluare planificată de către client
  • Oportunități de calificare prin ACTIEF

Sarcinile dumneavoastră:

  • Ambalarea mărfurilor în cutii de carton
  • Depozitarea și paletizarea mărfurilor în depozit
  • Ambalarea mărfurilor
  • Introducerea mărfurilor în mașina de ambalat

  • Este de dorit o experiență inițială în sectorul de producție
  • Disponibilitatea de a lucra într-un sistem de 3 schimburi
  • Cunoștințele de limba germană sunt la un nivel de fluență în afaceri
  • Este obligatorie mașina proprie pentru a ajunge la locul de muncă

Întrebări despre job?

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Naumburg

Naumburg

Telefon: +49 (0) 3445 710 838 - 0
Telefax: +49 (0) 3445 710 838 - 9