MUNCITOR METALURGIST (m/f/d)

Hohenmölsen, 06679
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 23.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement
Naumburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Pentru clientul nostru renumit de la Kretzschau, vă căutăm exact pe Dvs. în calitate de lucrător metalurgist (m/f/d) cu normă întreagă.

  • un pachet salarial atractiv, în conformitate cu tariful BAP
  • Salariu orar de la 14,15 € + adaosuri industriale
  • Îmbrăcăminte de siguranță gratuită
  • Controale medicale preventive (gratuite)
  • Sprijin personal din partea unor consultanți de personal competenți
  • Angajare pe termen lung cu preluare planificată de către client
  • Oportunități de calificare prin ACTIEF

  • Operarea mașinilor și sculelor (mașină de tăiat cu laser, presă de frânare, mașină de sudură automată)
  • Prelucrarea foilor de metal
  • Asamblarea finală a componentelor și mașinilor

  • O formare profesională încheiată cu succes într-o profesie în domeniul metalurgiei constituie un avantaj, dar persoanele care își schimbă cariera și care au abilități manuale sunt, de asemenea, binevenite.
  • Prima experiență profesională în domeniul prelucrării metalelor
  • Manipularea stivuitoarelor constituie un avantaj
  • Disponibilitatea de a lucra într-un sistem cu două schimburi
  • Bună cunoaștere a limbii germane scrise și vorbite
  • mașină proprie, pentru a ajunge la locul de muncă

Întrebări despre job?

Frau Sabine Pfuhl
ACTIEF Personalmanagement Naumburg

Naumburg

Telefon: +49 (0) 03445 7108380
Telefax: +49 (0) 03445 7108389