Tehnician în electronică (m/f/d)

Landshut, Isar, 84028
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 24.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Manuel Bozic
ACTIEF Personalmanagement
Landshut

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Aveți deja experiență în configurarea și repararea mașinilor și sistemelor?

Atunci aplicați astăzi!

  •  Contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu opțiune de preluare
  •  Pachet salarial atractiv, cu plată sigură și punctuală
  •  Primă de vacanță și de Crăciun
  •  Atribuții pe termen lung în companii de renume
  •  Sprijin personal și sfaturi de specialitate din partea echipei noastre prietenoase
  •  Repararea și amenajarea instalațiilor de producție
  •  Optimizarea mașinilor și sistemelor prin îmbunătățiri tehnice
  •  Planificarea și efectuarea întreținerii preventive, inclusiv documentația
  •  Formare profesională finalizată ca tehnician în mecatronică (m/f/d) sau calificare similară
  •  Experiență profesională în domeniul întreținerii
  •  Modul independent de lucru
  •  Îți place să lucrezi în echipă

Întrebări despre job?

Herr Manuel Bozic
ACTIEF Personalmanagement Landshut

Landshut

Telefon: +49 (0) 871 96376-0
Telefax: +49 (0) 871 96376-20