Ajutor de asamblare (m/f/d)

Landshut, Isar, 84034
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 24.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Manuel Bozic
ACTIEF Personalmanagement
Landshut

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Sie sind gelernter Industriemechaniker oder Mechatroniker? Dann haben wir hier für Sie Ihren neuen Job!

  •   Contract de muncă pe perioadă nedeterminată cu opțiune de preluare
  •  Pachet salarial atractiv, cu plată sigură și punctuală
  •  Primă de vacanță și de Crăciun
  •  Atribuții pe termen lung în companii de renume
  •  Sprijin personal și sfaturi de specialitate din partea echipei noastre prietenoase
  •  Durchführung allgemeiner Schlossertätigkeiten
  •  Wartungs-, Reparatur- und Instandhaltungsarbeiten
  •  Aufbau von mechanischen und elektromechanischen Komponenten
  •  Inbetriebnahmen von Anlagen und Maschinen
  •  abgeschlossene Ausbildung als Industriemechaniker oder Mechatroniker
  •  erste Berufserfahrungen sind wünschenswert
  •  hohe Belastbarkeit und Zuverlässigkeit
  •  Mașină și permis de conducere constituie un avantaj

Întrebări despre job?

Herr Manuel Bozic
ACTIEF Personalmanagement Landshut

Landshut

Telefon: +49 (0) 871 96376-0
Telefax: +49 (0) 871 96376-20