Mecanic/montator (m/f/d)

Schwanau, 77963
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 24.04.2024

Întrebări despre job?

Dl Boris Weber
ACTIEF Personalmanagement
Lahr

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Schwanau, lângă Lahr, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca mecanic/montator (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv, peste tarife, cu prime de vacanță și de Crăciun
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Montarea și reglarea pieselor și componentelor
  • Șuruburi, nituri, găurire
  • Asamblarea osiilor și asamblarea sistemelor de frânare pneumatică
  • Pre-asamblarea modulelor

  • Formare profesională finalizată ca mecanic/montator sau similar
  • Experiență profesională în sectorul metalurgic
  • Citește desen
  • Modul independent de lucru
  • Disponibilitatea de a lucra în ture și ore suplimentare

Întrebări despre job?

Herr Boris Weber
ACTIEF Personalmanagement Lahr

Lahr

Telefon: +49 (0) 7821 98052-0
Telefax: +49 (0) 7821 98052-29