Wartungs- und Servicetechniker (m/w/d) Tagestouren

Offenburg, 77652
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 24.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Martina Büttner
ACTIEF Personalmanagement
Offenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Im Auftrag eines namhaften Kunden aus Offenburg suchen wir zur Direktvermittlung genau Sie als Wartungs- und Servicetechniker (m/w/d) für Tagestouren.

Aceasta este ceea ce oferă noul dumneavoastră angajator:

  • VwL, JobRad, Altersvorsorge
  • Mașină de serviciu și pentru uz privat
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • 30 de zile de concediu

Iată la ce vă puteți aștepta de la ACTIEF:

  • Consiliere profesională și selecție individuală a pozițiilor potrivite
  • Accesul la companii care nu fac licitații publice
  • Pregătirea perfectă a documentelor de candidatură
  • Coaching gratuit pentru aplicații de angajare
  • Consiliere profesională gratuită

  • Installation und Wartung von Alarm-, Brandmelde-, Videoüberwachungs- und Zutrittskontrollanlagen
  • Einsatz im Gebiet Freiburg, Schweizer Grenze, Bodensee, Stuttgart, Böblingen
  • Pläne lesen
  • Laptop bedienen

  • Handwerker, Installateur, gerne auch Fernmeldehandwerker, Elektrotechniker, IT´ler oder ähnliches
  • Berufserfahrung in diesem Bereich
  • Modul independent de lucru
  • permis de conducere clasa B
  • Deutsch Niveau B2

Întrebări despre job?

Frau Martina Büttner
ACTIEF Personalmanagement Offenburg

Offenburg

Telefon: +49 (0) 151 27 64 43 85
Telefax: +49 (0) 7821 98052-29