Electrician (m/f/d)

Offenburg, 77652
Specialist
Cu normă întreagă
Specialist
Cu normă întreagă
Ab 24.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Martina Büttner
ACTIEF Personalmanagement
Offenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Offenburg, vă căutăm exact pe dumneavoastră ca electrician (m/f/d).

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente
  • Pachet salarial și bonusuri peste tarife

  • Asamblarea și instalarea electrică a mașinilor și dispozitivelor
  • Producție în serie
  • Citirea schemelor de circuit
  • Instalarea/conectarea cablajelor de cabluri
  • Lucrează în schimburi de zi sau în sistem de două schimburi

  • Formare profesională finalizată în domeniul electricității sau formare profesională străină recunoscută în Germania
  • Experiența profesională în domeniul montajului electric constituie un avantaj
  • Bună cunoaștere a limbii germane scrise și vorbite

Întrebări despre job?

Frau Martina Büttner
ACTIEF Personalmanagement Offenburg

Offenburg

Telefon: +49 (0) 151 27 64 43 85
Telefax: +49 (0) 7821 98052-29