Operator de mașină (m/f/d) Presă de îndoit

Offenburg, 77652
Ajutător
Cu normă întreagă
Ajutător
Cu normă întreagă
Ab 24.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Martina Büttner
ACTIEF Personalmanagement
Offenburg

Întrebări despre job?

Descrierea postului

În numele unui client renumit din Offenburg, vă căutăm exact pe dvs. ca operator de mașini (m/f/d) pentru prese de îndoit cu comandă numerică.
Spuneți-ne așteptările dvs. de salariu, chiar și în plasare directă!

  • Loc de muncă sigur cu contract de muncă permanent
  • Șanse concrete de a fi acceptat
  • Pachet salarial atractiv conform contractului colectiv de muncă BAP
  • Sprijin personal din partea echipei noastre competente de la fața locului
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Controale medicale și haine de lucru gratuite
  • Angajare pe termen lung într-o companie de renume din regiune

Sarcinile dumneavoastră:

  • Pregătirea muncii
  • Operarea preselor frânare CNC
  • Îndoirea pieselor din tablă de la mici la mari
  • Lucrul în 3 schimburi

Profilul dumneavoastră:

  • Experiență cu prese de frânare (Trumpf, Amada, EHT etc.)
  • Cunoștințe de limba germană cel puțin B1
  • Disponibilitatea de a lucra în schimburi

Întrebări despre job?

Frau Martina Büttner
ACTIEF Personalmanagement Offenburg

Offenburg

Telefon: +49 (0) 151 27 64 43 85
Telefax: +49 (0) 7821 98052-29