Se caută un contabil de salarizare cu normă întreagă (m/f/d)!

Jena, 07745
Cu normă întreagă
Ab 25.04.2024

Întrebări despre job?

Dna Kerstin Hildebrandt
ACTIEF Personalmanagement
Jena

Întrebări despre job?

Descrierea postului

Ești un geniu al numerelor!

În numele unui client renumit din regiunea Jena, vă căutăm exact pe dvs. în calitate de contabil de salarizare (m/f/d).

Apoi, deveniți un ACTIEF și câștigați un salariu orar de 15,92 euro!

  • Loc de muncă permanent
  • Pachet salarial atractiv conform tarifului BAP
  • Primă de vacanță și de Crăciun
  • Atribuții în companii de renume din regiune
  • Sprijin personal din partea unor consultanți de personal competenți
  • Preluare posibilă
  • Până la 450 de euro bonus pentru fiecare angajat recrutat

  • Lucrări pregătitoare generale pentru chestiuni legate de salarizare
  • Lucrări pregătitoare pentru birourile fiscale
  • Pregătirea contabilității de salarizare
  • Contact prin e-mail, telefonic și personal

  • Formare profesională finalizată (3 ani) sau experiență în acest domeniu
  • O bună înțelegere a numerelor
  • Avem nevoie de seriozitate și abilități de comunicare

Întrebări despre job?

Frau Kerstin Hildebrandt
ACTIEF Personalmanagement Jena

Jena

Telefon: +49 (0) 3641 532 75-0